JAK PRACUJEMY?

Pełna obsługa i opieka przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii


Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów w zakresie pośrednictwa nieruchomości, tłumaczeń, obsługi kredytowej. Działamy na rynku Polskim i Hiszpańskim. Pracujemy na całym wybrzeżu Costa Blanca, Costa Calida, Costa del Sol.

Na miejscu zajmiemy się wszystkim i zapewnimy przegląd starannie dobranych nieruchomości. Pomożemy w całym procesie zakupu zapewniając bezpieczeństwo. Możemy kompleksowo zapewnić pomoc w zakresie: Numeru N.I.E, otwarcia konta, kredytu... 
Zaprezentujemy starannie wybrane nieruchomości. Masz do dyspozycji zarówno nieruchomości ekonomiczne- zwykłe mieszkania takie jak w Polsce. Luksusowe apartamenty, penthous'y czy wille dla bardziej wymagających też są do Twojej dyspozycji.
Niezależnie od tego co chcesz kupić – mieszkanie, apartament, bungalow,  dom, bliźniak,  segment w szeregu, doprowadzimy do zakupu wymarzonej nieruchomości gwarantując bezpieczeństwo.
Nie każda nieruchomość nadaje się na wynajem wakacyjny, niektóre miejscowości są bardziej inne mniej atrakcyjne- są pewne uwarunkowania lokalne, o których niekoniecznie musisz wiedzieć. My wiemy to za Ciebie, dlatego służymy swoją wiedzą!

Zapewniamy kompleksową obsługę dla Ciebie 

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Hiszpanii?

Poznaj główne powody, dla których Polacy kupują nieruchomości w Hiszpanii!

A Ty dlaczego chcesz kupić?

Wypoczynek

Ponad 300 dni słonecznych w roku i brak kapryśnej pogody.

Wybrzerza Hiszpanii cechuje Sródziemnomorski klimat, lato jest ciepłe, zimą temperatury przekraczją 10 stopni Celcjusza. Sezon trwa cały rok.

Inwestycje

Najem krótko lub długoterminowy

Co roku do Hiszpanii przybywa ponad 62 mln turystów! To 5 razy więcej niż do Polski. Ciepły klimat i przemili ludzie zachęcają do wypoczynku. Kup swój apartament inwestycyjny.

Zdrowie

Idealna dieta sródziemnomorska

W Hiszpanii dieta jest zróżnicowana i opiera się o warzywa, owoce, ryby i inne owoce morza. Nie brakuje jednak pizzy i makaronów...

Emerytura

Niskie koszty utrzymania i radość z życia

Koszty utrzymania są niższe niż w Polsce.  W wielu obszarach życia jest taniej. Stawka minimalnej emerytury zdecydowanie wyższa od tej w Polsce.

Ograniczanie ryzyka

Iwestycja w różne aktywa na całym świecie

Prawo Hiszpańskie jest bardziej stabilne niż w Polsce. Z drugiej strony inwestycja w różnych regionach Europy powoduje bezpieczeństwo osobiste i Twoich oszczędności.